CybeRoam U.T.M. Firewall

appliancesBirleştirilmiş internet güvenliği ve üretkenliği için birleştirilmiş tehdit yönetiminden taktik olarak çıkış.
Cyberoam’ın birleştirilmiş internet güvenlik çözümü şirketlerin, devlet kuruluşlarının ve eğitim kuruluşlarının yönetim ihtiyaçlarına karşı birleştirilmiş tehdidi karşılamak için amaca uygun bir şekilde yapılır.

Cyberoam gittikçe artan kötü amaçlı internet tehditlerine karşı en geniş kapsamlı, ikiz koruma şemsiyesini sağlamak için en iyi cins çözümlerin mükemmel bir karışımını sunar. Birleştirilmiş çözümü oldukça etkili bir hale getiren benzersiz şekilde kontrol derecesi, esneklik ve yönetim kolaylığı ile en hassas düzeyde kontrol sunan eşsiz kullanıcı tabanlı yaklaşım bunu tamamlamaktadır.

Cyberoam’ın Özellikleri – En iyi çözümlerdir

Cyberoam UTM cihazı ağda giriş tehdidine karşı hiç açık pencere bırakmayan etkin tehdit yönetimi için gerekli ve güçlü geniş kapsamlı özelliğe sahip en iyi cins çözümleri sunar.

Güvenlik Üretkenlik
İçerik Filtreleme Bant Genişliği Yönetimi
Koruma Duvarı – VPN Çoklu Link Yükü Dengeleme ve Gateway Arızası
Müdahale Algılama ve Önleme – IDP
Casus Yazılım Bloke Edici
Phishing-Pharming Koruma
Anti-virüs
Anti-spamDerin paket kontrolü (Deep Packet Inspection)
Cyberoam, dinamik paket filtreleme sunarak; uygulama verileri dahil, paketin yararlı yükünü inceler ve belirli uygulama protokolüne uymayan trafiğe izin vermez.

DoS ve diğer taşıma (Flooding) ataklarından korunma
Cyberoam güvenlik duvarı bir ağı durmaya götüren gereksiz, aşırı trafik veya trafiği tekrar yönlendirme (re-route) üreten Denial of Service, SYN Flood, UDP, TCP, ICMP taşırma ve IP yanıltma sinyallerinden (spoofing) koruma önerir.

Kolay Yönetim
Savunmanın ilk temel hattı için kuruluşun gereksinimlerini karşılamak amaçlı kurulmuş olan Cyberoam güvenlik duvarı kullanıcı ve grup bazlı politikalar için guruplanmış kontroller sunar.

Analitik Raporlama

Cyberoam’ın ağ güvenlik aracı, geniş bir genel bakış yanında, geçmiş kullnıma ve tehdit sıklığına ilişkili derinlemesine bilgi sunarak bir gurup analitik rapor sunar. Bu raporlar, yöneticileri, güvenlik ve üretkenliğin ileri seviyelerinin oluşturulmasını destekleyerek, gelişen uygulamaları tanımlama, kullanımda örüntü değişiklikleri ve kuruluş politikalarını buna uygun olarak ince ayarlama olanağı tanır.

Müşteri Raporları

Tek tek müşterilerin, geniş genel bakış ve ana verilerde derine inen, analitik bilgi yanında internet kullanımının ve tehdit sıklığının, kullanıcı seviyesine kadar inen raporları yöneticiler tarafından çıkartılabilir.


Rapor Tipi

 

  • Cyberoam, kullanıcılar, gruplar ve departmanlar üzerine dayalı geniş bir raporlar grubu sunar:
  • Site Ziyaretleri, içerik tipi, kullanıcı, grup ve IP erişimi üzerine kurulu erişilmiş bloke edilen sitelerin raporları ile İnternet Kullanımı.
  • Arama Motoru Raporları – Google ve Yahoo arama motorları üzerinde aranmış içerik.
  • Günün, haftanın veya ayın herhangi bir belirli gününde guruplar, kullanıcılar ve departmanlar tarafından tüketilen bant genişliği.
  • Kaynak, gönderilen yer ve port ile virüs aktivitesi.
  • Bireysel kullanıcılar, kaynak ve içerik ile alınan Spam.
  • Gizlice sızma önleme için ağ içinde, spyware girişimlerini içeren, kullanıcı, kaynak ve gönderilen yer ile gizlice sızma.
  • Çoklu link Kullanım raporları.

[tc-logo-slider logo_cat=”Partner”]